Gjeni një tur në këto

DESTINACIONE

Udhëtime individuale
Udhëtime individuale
Paketa turistike / Ture
Paketa turistike / Ture
Charter në Turqi
Charter në Turqi
Destinacione të veçanta
Destinacione të veçanta
Ture në Shqipëri
Ture në Shqipëri
Destinacionet tona më

POPULLORE

6,700.00

😍 Maxx Royal Kemer Resort ⭐⭐⭐⭐⭐

Kaloni pushimet tuaja ne hotelin me lukzos “Maxx Royal Kemer Resort 5*”

1,868.00

😍BALI 😍

Nisja me 10 SHTATOR

7 dite qendrim

Nxitoni te perfitoni

Kujdes: Cmimi eshte momental

 

2,900.00

😍 BARBADOS 😍

Nisja me 4 gusht

8 dite qendrim

Nxitoni te perfitoni

Kujdes: Cmimi eshte momental

 

1,224.00

RIXOS PREMIUM TEKIROVA ⭐⭐⭐⭐⭐

Kaloni pushimet tuaja ne hotelin me lukzos “RIXOS PREMIUM TEKIROVA 5*”

594.00

😍 NXITONI TE REZERVONI PUSHIMET TUAJA NE MYKONOS 😍

Kaloni pushimet tuaja ne hotelin me lukzos “Aphrodite Beach 4*”

730.00

GRANADA LUXURY BELEK

Kaloni pushimet tuaja ne hotelin me lukzos “GRANADA LUXURY BELEK 5*”

MAKINA ME QERA

Siguracione

Shëndeti
Makine
Jete
Disa statistika rreth TRAVELHOUSE

ARRITJET TONA

94,532
KLIENTE
1021
DESTINACIONE
20,096
TURE
121
LLOJE TURESH

UDHETIM ME KROCERE

399.00

🛳️Kroçiere në Ishujt Grekë dhe Kusadasi, 6 Ditë €399🛳️

Zbuloni ishujt greke dhe Kusadasi

6 dite qendrim duke filluar nga 399 Euro

Nisje ne 4 nentor

 

 

 

759.00

Zbuloni ishujt grekë

Zbuloni ishujt greke me Costa Luminosa

7 netë duke filluar nga 759Euro

Vizitohen: Argostoli, Santorini, Mykonos,  Katakolon-Olimpia

Me nisje më 15, 22, 29, Korrik nga porti i Barit

 

 

779.00

Udhetim me kroçera

Zbuloni Medheun me MCS Divina

Spanjë-Francë-Itali me nisje nga Gjenova.

Me nisje në 7-14-21-28 korrik 2018

Merrni ofertat më të mira

VETEM NE TRAVELHOUSE

POSTIMET E FUNDIT

Pushimet verore ne Shqiperi,10 vendet me terheqese

June 12, 2018
Travel House

Shqipëria është një tokë e mbushur plot surpriza dhe e

Ja cilat janë 15 vendet më të bukura në botë për muajin e mjaltit

June 12, 2018
Travel House

Muaji i mjaltit është mbase periudha më e bukur e

“Eksperienca të mrekullueshme rreth botës me pak para” – Këshilla kursimi nga ekspertë udhëtimesh

June 12, 2018
Travel House

Udhëtimet janë eksperienca të mrekullueshme të cilat ju ndihmojnë ta