? NXITONI TE REZERVONI PUSHIMET TUAJA NE MYKONOS ?

Kodi: SDGSD
6ditë - 5netë
Kategoria:
  • MM
  • large1

MYKONOS NJE NGA ISHUJT ME TE BUKUR GREKE ME NJE HISTORI DHE INFRASTUKTURE TE MAHNITSHME

NISJA/KTHIMI Aeroporti “Nënë Tereza”
Orari nisjes Ju lutem paraqituni 2 ore para nisjes së fluturimit
Përfshihet
Udhetimi vajtje-ardhje Akomodimi në hotel 5 net/6 ditë
Bagazhe të plota Koncepti:BED AND BREAKFAS
Nuk përfshihet
Nuk perfshihet

http://aphrodite-mykonos.com/

TE PERFSHIRA NE CMIM:
FLUTURIMI VAJTJE-ARDHJE
AKOMODIMI NE HOTEL PER 5 NETE DHE 6 DITE
KONCEPTI BED AND BREAKFAST