😍BARCELONA 😍🍷PER VETEM 360 EURO/PERSON🍷

Kodi: LMJUYH
3 nete - 4 dite
Kategoria:
  • m2
  • bb
  • bbb

Kush tha që Parisi është qyteti i të dashuruarve. Edhe Barcelona është një e tillë. Ky qytet është detianacioni që plotëson shijet e ndryshme të cdo turisti. është një qytet aktiv, modern, i pasur me histori dhe në të njëjtën kohë me një stil arkitektonik, ndër më të vecantët. Vëndet që duhen vizituar me patjeter janë: katedralja e famshme  Sagrada Familia, bulevardin e gjatë La Rambla, Muzeu Picasso etj, por edhe vijën bregdetare që tërheq shumë turistë.  Barcelona është një ndër qytetet me numrin më të madhë të turistëve në Europw, pas Parisit.

NISJA/KTHIMI Aeroporti  Nene Teresa
Orari nisjes Ju lutem paraqituni 2 ore para nisjes së fluturimit
Përfshihet
Udhetimi vajtje-ardhje me avion Akomodimi në hotel 3 net/4 ditë
Bagazhe dore 10kg Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit
Nuk përfshihet
Nuk perfshihet
guida

https://booki.ng/2E7cD8m

TE PERFSHIRA NE CMIM:

BILETAT E AVJONIT VAJTJE-ARDHJE
AKOMODIM NE HOTEL “Sunotel Junior”
MENGJESSET E PERFSHIRA PER TE GJITHA DITET E
QENDRIMIT
BAGAZHE DORE