🥥💫#Stambolli , 4 ditë €239 #Travelhouse 💫🥥

Kodi: LMJUYH
3 nete - 4 dite
Kategoria:
  • m2
  • m3

Stambolli është destinacion i ëndrrave. Gjendet në breg të Evropës ku lindja takohet me perëndimin. Është qytet që i lidhë dy kontinente, ndërsa nën vete fsheh histori, kulturë, ngjyra dhe aroma të ndryshme.

 

NISJA/KTHIMI Aeroporti “Nënë Tereza”
Orari nisjes Ju lutem paraqituni 2 ore para nisjes së fluturimit
Përfshihet
Udhetimi vajtje-ardhje me avion Akomodimi në hotel 3 net/4 ditë
Bagazhe dore 10kg Mëngjeset për të gjithë ditët e qëndrimit
Nuk përfshihet
Nuk perfshihet
guida

 

Fluturim direkt Tirane-Stamboll. Akomodimi ne hotel i pozicionuar ne qender te pjeses europiane.

Shetitjet ne Stamboll me autobus sipas programit. Shoqerues dhe guide shqiptare, per te gjithe ditet e qendrimit.

Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport.

Opsionale: Lundrim me anije ne Bosfor 1.5 – 2 ore per te pare Europen e dhe Azine €5.

Shtese per darke €25 per 3 nete