Zbuloni ishujt grekë

7 nete
Kategoria:
  • m2

Udhëtimi me kroçerë  është një format e pushimeve, ku ju mund të vizitoni disa vende njëkohësisht. Me koncpetin all inclusive shumë udhëtime të tilla turistike janë mjaft tërheqëse si për të rinjtë edhe për familjarët. Me të tilla udhëtime ju mund të shikoni destinacione të mrekullueshme, pasi këto janë dhe çelësi I ketij lloj udhëtimi, ndërkohë që mund të shijoni dhe komoditetet e mundshme. Udhëtimet janë me plot me aktivitete dhe muzikë.

 

Dita Porti Mbrritje Nisje
Dita 1 Bari, Itali 20:00
Dita 2 Argostoli, Greqi 13:00 19:00
Dita 3 Santorini, Greqi 14:00 20:30
Dita 4 Mykonos, Greqi 08:00 17:00
Dita 5 Katakolon, Greqi 08:00 18:00
Dita 6 Në Det
Dita 7 Venezia, Itali 09:00 17:00
Dita 8 Bari, Itali 14:00

 

Costa Luminosa -7 Netë duke filluar nga  759 Euro Nisje më 15, 22, 29, Korrik nga  Bari
 Kabinë Pa Dritare duke filluar nga 759 Euro
 Kabinë Me Dritare duke filluar nga 859 Euro
 Kabinë Me Ballkon duke filluar nga 1038 Euro
Në çmim përfshihet 

  • Akomodimi në Kabinë: dush, ajer i kondicionuar, casaforte, TV satelitor, mirëmbajtja e kabinës, (pastrimi dhe ndërrimi peshqirave dhe çorçafeve çdo ditë)

 

  • Pension i Plotë:  mëngjesi, dreka, darka  në restorantet kryesore ose në zonën bufe e hapur 20-orë në ditë: Pijet analkolike në zonen Bufe (Kafe, Caj, Ujë Lengje Frutash)

 

  • Taksat Portuale

 

  • Mini club për femijët nën kujdesin e personelit të kroçerës

 

  • Hyrje falas në të gjitha aktivitetet  argëtuese të kroçerës: lojra, konkurse, festa , koncerte, teatro, kinema

 

  • Hyrja falas në pishina, (shezllonet e peshqirë plazhi) palestër, vaska hidromasazhi, biblotekë diskotekë

 

  • Në çmim nuk përfshihen: Siguracioni, Pijet në bar dhe restorante (përjashtuar rastet e tarifave të veçanta), eskursionet